Złączki pneumatyczne

AIRBEST - Złączki, szybkozłącza, armatura przemysłowa
 

Złączki wtykowe

Złączki wtykowe - wykonane z polipropylenu przeznaczone są głównie do połączenia elementów pneumatycznych, takiej jak rozdzielacze powietrza z siłownikami, Złączki służą głównie do przesyłania powietrza w przemyśle, dzięki szerokiej ofercie, jaką posiadamy możemy pozwolić sobie na zastosowanie różnych technik montażu. Posiadamy szeroką ofertę na zawory dławiące do siłowników, zawory kulowe, redukcje, rozdzielacze i innego typu połączenia.
Zalety stosowania złączek AIRBEST
• Szybka instalacja, proste połączenia, oszczędność miejsca
• Pierścień zwalniający ma kształt elipsy, co ułatwia proces rozłączania
• Wszystkie gwinty stożkowe posiadają nawinięty teflon
• Wszystkie złączki posiadają wewnętrzny sześciokątny otwór, który ułatwia montowanie złączek w niedostępnych miejscach
 

Szybkozłączki

Szybkozłącza pneumatyczne - jako elementy złączne odgrywają znaczącą role w przemyśle. Szybkozłączki o zastosowaniu uniwersalnym, wykonane są z mosiądzu. Posiadają zamknięty korpus zewnętrzny zabezpiecza części wewnętrzne przed zanieczyszczeniami Umożliwiają one złączanie lub rozłączanie w ułamku sekundy przewodów sprężonego powietrza, gazowych, próżniowych. Z uwagi na dużą ilość typów i wykonań szybkozłączy zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, bądź przedstawicielem regionalnym.
 

Armatura pneumatyczna

Armatura pneumatyczna - Posiadamy pełny zakres armatury pneumatycznej we wszystkich rozmiarach gwintów od 1/8" do 1" służących do montażu każdej instalacji pneumatycznej. Armatura wykonana jest z mosiądzu, mosiądzu niklowanego, z tworzywa sztucznego oraz stali nierdzewnej. Pełną ofertę armatury można zobaczyć na naszych stronach, bądź skontaktować się naszym biurem.