FRL (ZESPOŁY PRZYGOTOWANIA POWIETRZA)

AIR BEST - ZESPOŁY PRZYGOTOWANIA POWIETRZA (FRL)


Zespoły Przygotowania Powietrza (FRL) - to od nich w dużej mierze zależy skuteczność i niezawodność układów pneumatycznych. Odpowiedzialne są za ochronę i zabezpieczenie maszyn, urządzeń, oraz narzędzi pneumatycznych przed zanieczyszczeniami, wilgotnością, wahaniem ciśnienia, jak również za smarowanie elementów ruchomych -  to wszystko ma kluczowe znaczenie dla szybkości zużycia się urządzeń.
Stosując zabezpieczenie w postaci zespołu przygotowania powietrza firmy AIR BEST eliminujemy tego typu problemy.

Zadaniem zespołu filtroreduktory + smarownice powietrza jest przefiltrowanie i oczyszczenie powietrza przez wkład filtrujący (filtry pneumatyczne), a także wytrącenie kondensatu wodno-olejowego, oraz nadanie po przez reduktory odpowiedniego ciśnienia, które można sprawdzić na manometrze. Smarownice powietrza lub smarownice pneumatyczne wykorzystywane są w celu wprowadzenia do układu pneumatycznego mgły olejowej, powoduje smarowanie, konserwację i zmniejsza tarcie na ruchomych elementach, takich jak: zawory, siłowniki, narzędzia pneumatyczne.

Nasze zespoły są wydajne, niezawodne, łatwe w montażu i serwisie, posiadają metalową ochronę na zbiorniki filtra i na smarownice pneumatyczne, posiadają również mosiężne wkłady filtrujące.
To wszystko wpływa na niezawodność i trwałość naszych elementów, spełniając najwyższe wymagania klientów.
Jakość jak i design sprawiają że jest to jeden z najlepiej sprzedających się produktów naszej firmy.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

FRL, smarownice powietrza, reduktory, filtry pneumatyczne