Siłowniki

AIR BEST - SIŁOWNIKI


AIR BEST - oferuje państwu szeroką gamę siłowników standardowych typu ISO 6432, ISO 6431, ISO 15552, a także siłowników kompaktowych wykonanych w wersji ISO oraz UNITOP, oraz siłowniki obrotowe, wachadłowe, beztłoczyskowe.

Nasze siłowniki są kompatybilne z siłownikami innych znanych producentów na rynku europejskim., co gwarantuje ich  pełną zamienność z wyrobami oferowanymi przez inne firmy.
Wykonujemy również siłowniki ze stali nierdzewnej, docierając dzięki temu do zaawansowanych aplikacji w wymagających  gałęziach  przemysłu.

To, dzięki czemu jesteśmy tak znani na Polskim rynku, to indywidualne podejście do każdego klienta, przygotowanie najlepszej oferty, staranny dobór siłowników, jak również szybki termin realizacji.

Na życzenie klienta wykonamy i zaprojektujemy każdy siłownik.

Potwierdzeniem niezawodności i wysokiej jakości wykonania siłowników pneumatycznych jest coraz większe grono naszych odbiorców.
Zastosowanie w procesie produkcji siłowników wysokiej jakości materiałów gwarantuje długookresową i niezawodną pracę, również w warunkach bezsmarowych. W standardowym wykonaniu siłowniki wyposażone zostały w komponent magnetyczny umożliwiający  zastosowanie kontraktonowych czujników położenia tłoka.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !