Kompresory

AIR BEST – KOMPRESORY


Air Best oferta na: Kompresory śrubowe i tłokowe, oraz sprężarki przewoźne

To kompleksowe rozwiązanie dla przemysłu szerokiego pojętego, jak również mniejszych firm z branż motoryzacyjnych.  W naszej ofercie znajdą państwo szeroki wybór, nowoczesnych, niezawodnych i wydajnych kompresorów.

Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży pneumatycznej doskonale wiemy, które kompresory spełniają państwa oczekiwania, dlatego w naszej ofercie znajdą państwo kompresory sprawdzone i tylko od renomowanych firm będących liderami na rynkach europejskich.

Firm AIR BEST – to nie tylko sprzedaż kompresorów to przede wszystkim doradztwo, serwis, odpowiedni dobór urządzeń, instalacji ww. montaż, szeroki zakres obsługi posprzedażowej. Dbamy o to, aby nasi klienci efektywnie korzystali ze sprężone powietrze w swoich firmach. Dzięki temu zmniejszając koszty zużycia energii, a to przyczynia się przede wszystkim do zmniejszenia kosztów roboczo-godziny urządzenia.

Kompresory są urządzeniami, które powinny pracować bezawaryjnie. Aby jednak tak się działo należy odpowiednio dobrać kompresor, przeczytać instrukcję obsługi tzw. DTR (dokument techniczno-rozruchowy). Uruchomić go zgodnie ze sztuką i dbać o niego cyklicznie robiąc przeglądy.

Firma Air Best zapewnia odpowiedni dobór kompresorów, kompleksową obsługę kompresorowni, począwszy od doradztwa przy zakupie, doboru osprzętu instalacji, montaż instalacji, uruchomienia i serwisu gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego kompresorów.

Zapraszamy do współpracy!!!